Close

Vířivá vana

Prostory apartmánu Relax jsou vybaveny nejnovější hydromasážní vanou s funkcí jedninečné vzduchové masáže. To vše bez rizika styku s bakteriemi a kvasinkami.

Privátní wellness RELAX - Hydromasážní vana
Blahodárné účinky vířivé vany

Užijte si ničím nerušený odpočinek, uvolněte se a zapomeňte na jakékoliv starosti. Tlakové proudy mají příznivé účinky na prokrvení svalstva a tím jeho regeneraci a uvolnění. Horká voda, aromaterapie, působení barev chromoterapie a relaxační hudba tento stav jen umocňují. Dopřejte si hydromasáž a perličkovou lázeň za pomocí naší vířivé vany vybavené hydromasážními tryskami s nastavitelným směrem, dvěma výkonnými čerpadly a vzduchovými tryskami poháněné dvěma kompresory s celkovým výkonem téměř 2000W. Vana je taktéž vybavena funkcí dohřevu vody, který Vám umožní až několikahodinovou koupel. Samozřejmostí je nespočet režimů masáží s možností pulzace aktivní hydromasáže. Vše nastavujete z pohodlí vany na ovládacím panelu.

Privátní wellness RELAX - Napouštění vířivé vany
Vyhněte se bakteriím

Díky technologii, kterou je vybavena naše hydromasážní vířivá vana, se nemusíte obávat infekce, způsobené přítomností bakterií, nebo dokonce kvasinek ve vodě. Každý náš zákazník si napouští do vany čistou vodu a po skončení procedury se tato voda vypouští. Po vypuštění vody se automaticky spustí režim čištění, který za pomocí speciální dezinfekce pročistí celou vanu včetně hydromasážního systému a vzduchotechniky. Tím, že nedochází ke styku s vodou, ve které se koupali minulí návštěvníci, zabraňujeme možnému šíření bakterií a kvasinek. Nemusíme taktéž používat chlor a jinou chemii pro udržení čistoty vody, která zřídka kdy funguje. Můžete si tak dopřát ralaxační koupel bez obav a pouze  s blahodárnými účinky hydromasáže zcela čistou vodou.